top of page

AKTUALITY

 i tento rok si v rámci Stříbrných Vánočních dnů pro vás Ulice dětem o.p.s. připravila mimo vystoupení moderních, ale i klasických, volnočasových aktivit pro děti a mládež, navíc ještě i tzv. "Talentové vánoční dny", viz. příloha. Mimo toho máme jako speciálního hosta, aktuální internetovou hvězdu, Mínu a její hosty.

Díky talentify.me se mohou navzájem doučovat žáci z různých tříd i různých škol a mohou tak rozvíjet své nadání. Pro ty, kdo se zapojí, nabízíme mnoho zajímavých workshopů a odměn.

Ahoj lidičky, fanoušci, kolegové a přátelé Ulice dětem,

   konečně se vám zase ozýváme, makali jsme, makali a znova jen makali, tvrdě šli za naším cílem být nápomocni reformě školství po ČR. Časová vytíženost v poli nám bohužel neumožnila vám zprávy předat dříve.

I tento rok si v rámci Stříbrných Vánočních dnů pro vás Ulice dětem o.p.s. připravila mimo, dnes již skoro standartní, vystoupení moderních, ale i klasických, volnočasových aktivit pro děti a mládež, i tzv. zážitkovou zónu.

Nenechte si ujít vystoupení a workshopy našcich lektorů v rámci "Dnů Prahy 15. Vše se stane poslední den této několikadenní akce, pořádané Městskou částí Praha 15, a to 24.9.2016 v Horních Měcholupech. Těšímě se na vás.

TAK TOHLE TADY JEŠTĚ NEBYLO!!! DVOU DENNÍ AKCE NEJEN PRO RODINY S DĚTMI PŘINÁŠÍ NEJVĚTŠÍ SERVER PRO ZÁBAVU PARTYSAURUS VE SPOLUPRÁCI S AREÁLEM VODPOČÍVÁRNA A TEAMEM NEZISKOVÉ ORGANIZACE ULICE DĚTEM O.P.S.

Už 22. 9. se na pražské Císařské louce uskuteční akce s názvem „Pořádná porce zábavy“, kterou pořádá ÓČKO ve spolupráci s KFC!ÓČKO a KFC si pro tebe přichystali odpoledne plné výborné hudby, chutného jídla a mnoha dalšího.

V rámci exklusivní spolupráce s Genny Ciatty si vám Ulice dětem dovoluje nabídnout jednu z dalších specialit kuchyně Ulice dětem o.p.s  - Mezinárodní pěvěckou soutěž SANREMO. Jedná se o jednu z nejprestižnějších mezinárodních dětských soutěží pro zpěváky a zpěvačky ve věku 6–15 let, kteří vystoupí s vybranou písní za doprovodu živého 39 členného orchestru a utkají se zpěváky z dalších zemí.

ÓČKO TI PŘINÁŠÍ FESTIVAL VODAFONE YOU FEST! 17. ZÁŘÍ, PRAHA: YOUTUBEŘI, KONCERTY, GAMING, LIFESTYLE A FRESH FOOD! Vodafone You Fest 2016 je první ročník multižánrového festivalu, který cílí na všechny věkové skupiny a přinese rozmanitou škálu zábavy!

Přijďte zažít zábavné odpoledne pro velké i malé bez aut a přesto na kolech! Vyzkoušíte si jízdu na jednokolkách a elektrokolech.  Pokusíme se o rekord v malbě nejdelšího obrazu, který kdy vznikl na Praze 4!

Od středy 7.9.2016 se s našimy lektory moderního žonglování, DJingu, parkouru, beatboxu, streetdance a graffiti můžete setkat a zatrénovat v rámci festivalu Jičín - město pohádky 2016.

V úterý 6.9.2016 navštívíme s projektem Pusťte nás do Vašich škol Základní Školu Hostivař a děti se mají opravdu na co těšit!

Startovné ve všech kategoriích bude 600 Kč za tým, ve kterém bude zahrnut pitný režim, drobné občerstvení a památeční turnajové triko. Pro vítězné týmy budou připraveny ceny, navíc budou mít právo startovat ve Velkém finále v olympijském parku na Lipně 20. srpna 2016, kde si budou moci zahrát o zajímavé PRIZoběhne v rámci večerního programu na hlavní stagi ve fanzóně OPP.

Střed parkourového světa bude 18. – 19. června 2016 v lokalitě Vodpočívárna na Praze 4. Čtrnáct nejznámějších freerunnerů a parkouristů se sem sjede, aby společně během dvou dní uskutečnili společně s návštěvníky nezapomenutelný jam, který bude na celosvětové úrovni.

1 / 1

Please reload

bottom of page