top of page

Číslo účtu sbírky: 212142326/0600

PODPOŘTE NÁS:

  • FINANČNĚ

  • MATERIÁLNĚ

  • DOBROVOLNOU ČINNOSTÍ

  • Pro donáškovou službu DoDo sháníme brigádníky. Informace a popis práce: Vyzvedávání zboží o váze cca do 5 kg a následné doručení klientovi po Praze, komunikace s operátorem pomocí chytrého telefonu, k doručení se využívá mhd. Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, minimální fyzickou zdatnost, chytrý telefon + internet v mobilu (případně zapůjčíme), základní orientaci po Praze, ideálně vlastnit OPEN card. Co vám nabízíme: práci v mladém kolektivu, flexibilní pracovní dobu dle vašich možností, možnost dlouhodobé spolupráce a pracovního růstu. V případě zájmu nás kontaktujte.

Praha

  • Do veřejné sbírky sháníme dobrovolníky či brigádníky. V případě zájmu nás kontaktujte.

Ulice dětem team

po celé ČR

  • Pro potřeby společnosti sháníme nebytové objekty za symbolickou cenu. Treninkové prostory by měli být součástí komplexu. Dobrá dostupnost pro děti a mládež podmínkou. Děkujeme za návrhy.

Ulice dětem team

po celé ČR

1 / 1

Please reload

AKTUÁLNĚ SHÁNÍME A POTŘEBUJEME:

PODPOŘTE NAŠE PROJEKTY:

Číslo účtu o.p.s.: 212143441/0600

Chcete se stát sponzorem/partnerem projektů?

PODPOŘTE PROJEKTY NAŠICH UMĚLCŮ/PARTNERŮ:

Obědy pro děti pomáhají dětem, které se ocitly v situaci, že jejich rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách.

Projektem připravujeme dospívající na volbu jejich budoucího povolání a na první kontakt se světem práce.  Roz(h)led je určen pro mladé lidi z dětských domovů a pěstounské péče ve věku 17–26 let.

CÍLE AKTIVIT PROJEKTU:

celková podpora rodiny prostřednictvím odborných služeb, podpora dětí formou doučování, podpora zdravého rozvoje dětí, jejich talentu a zájmů

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům.

bottom of page