top of page

ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ - tanečník, zpěvák, herec

Již jako malá se věnovala mnoha aktivitám. Ve svých osmi/devíti letech hrála v muzikálové pohádce, kterou natáčela Česká Televize "Sněhová královna" hlavní hrdinku Gerdu. Po absolutoriu prvního stupně na ZUŠ, se přihlásila na Státní Konzervatoř v Praze - obor Populární zpěv. V tuto dobu se již tři roky věnuje stylům Street Dance. (HDC, D4U, Workshopy + Open Classy a nyní členka taneční skupiny 4C). V roce 2013 začala učit začátečníky jako lektorka tance pro společnost D4U. Nyní se aktivně věnuje režii, střihu a scenáristice. Společně se svojí kamarádkou natáčí amatérská videa na server youtube.com. Hraje jednu z hlavních postav muzikálu "Sněhová Královna".

BARBORA KŮRKOVÁ - breakedancer, kostimér

Tanci se věnuji asi od svých 11 let. V roce 2006 jsem se rozhodla streetdance upřednostnit před scénickým tancem a divadlem a stala jsem se součástí skupiny Vivajump, kde jsem krátce působila i jako lektorka. Na přelomu let 2007 a 2008 začala skupina Vivajump spolupracovat s b-boyingovou crew SIN Crew. Ačkoli jsem dříve nikdy nepředpokládala, že by mě tento styl kdy zajímal, B-boying mi učaroval, u tohoto stylu jsem ukotvila, a věnuji se mu dnes již 7 let. Baví mě překonávat své hranice, kombinace fyzické dřiny a freestylového tancování a široký záběr pohybů, možností sebevyjádření. Sama se nadále částečně zajímám i o jiné streetové styly a snažím se příležitostně vzdělávat, ovšem b-boying je pro mě v tomto směru prioritou.

BEATSOLČY - beatboxer

Vystupuje už 5. rokem po celé ČR, mohli jste ho vidět v TV/Radiu/ Novinách(Blesk/aha), nedávno odjezdil druhou TOUR s Rytmusem a dalšími, předskakoval Vinnieho Paze/ Pharoahe monche/ Ill Billa a další hvězdy, má na kontě historicky první beatboxový klip v ČR/SK s názvem: New Level , je zastupován labelem Mafia Records.

DEJW - poikař

Vyjma hře na zobcovou a příčnou flétnu jsem se od dětství věnoval hasičskému sportu, od patnácti let jako praktikant vedoucího, od osmnácti jako vedoucí mládeže sboru. Od šestnácti let muj život změnilo točení s POI (lidově s řetězi) čemuž se věnuji do součastnosti. Za tu dobu jsem se zúčastnil několika prestižních vystoupení a vytrénoval jsem několik mladých lidí pod taktovkou Chocolate City Company. V součastnosti se svou profesí věnuji neziskové organizaci Ulice dětem o.p.s.. Účastním se pro ni dobrovolných, dobročinných a motivačně - vzdělávacích programů a jsem lektorem projektu „Pusťte nás do vašich škol“.

 

 

DJ MÁCHAL - dj

aKolínský rodák zahájil svou kariéru za gramofony v půlce roku 2008. Vzhledem k píli a vytrvalosti se za relativně krátkou dobu vypracoval na zkušeného DJe, který se v roce 2011 stal pro ČR oficiálním DJem pro legendárního rapera AFU-RU(NYC). Mohli jste jej slyšet po různých klubech v ČR, jakými jsou například pražský klub Chapeau Rouge nebo Palác Akropolis. V květnu roku 2012 odcestoval do anglického Brightonu, kde působil po mnoha menších i větších klubech a čtyř týdenním festivalu Spiegel, který probíhal v centru Brightonu. Po návratu do ČR, jste jej mohli slyšet například na festivalu Hip-hop kemp nebo v několika městech.

DOMINIKA ELIŠEROVÁ - zpěvák, herec, bloger

Ve 3 letech (ve školce) u mě poprvé propukl zájem o tanečky. Nikdy jsem nebyla nemocná , ale když mi bylo 6 let onemocněla jsem akutní limfoblasitckou leukemii (ALL), rakovina krve. Léčba trvala 2 roky. ("Během prvního měsíce jsem přišla o vlásky, ale já jsem si z toho hlavu nedělala , protože maminka mi říkala, že se vlásky jen schovají a pak narostou ještě krásnější. V mém okolí, sestřička a kamarádky, těm to ani nepřišlo, braly mě takovou, jaká jsem.") Skoro celou léčbu jsem prozpívala a protančila (videa jsou i na youtube mina77 a nebo Dominika Mína Elischerová). Při docházce na základní škole jsem začala chodit na dramatický kroužek. I přesto, že si maminka nebyla jistá, věřila mému talentu a vzala mě na konkurz. Tím to všechno začalo.

Účinkovala jsem: Ulice, Vyprávě, Gympl s ručením omezeným, První republika, Poslední rytíř s Morgan Freeman a Clive Owen, Činohra: Věrní abonenti (Alexandra), Muzikály: Adam a Eva (Anděl Gabriel), Let snů Lili (Aloe elf světluška)

ELIŠKA RUMLOVÁ - tanečnice

Jako malá se věnovala baletu a postupem času se začala věnovat stylům street dance. V letech 2005 – 2009 se účastnila soutěží a mistrovství v rámci tanečních choreografiích v regionu Prahy, Středních Čech a následně mistrovství ČR. V taneční sezoně 2011/2012 dosáhla v rámci choreografie Jamiroquai – Funky Odyssey na 1 místo na mistrovství ČR – Beat Street. V roce 2012 vystupování se skupinou D4U na  festivalu Dance Live Expo. V průběhu života se věnovala i lektorské činnosti (výuka dětí  9-22 let). Má za sebou 5ti letou praxi v oblasti organizace a kompletního zajištění týdenních soustředění, tanečních akcích i akcích netanečního zaměření a koncerty a v poslední době vystupuje v rámci akce Ulice dětem jako členka taneční skupiny 4C.

FILIP ŠTANCL - žonglér

Má vystudované herectví. Zabývá se žonglováním, více než tři roky. Tuto činnost provozuje přes dva roky jako busking. Busking ho velmi baví, jelikož je od přírody člověk, který se rád předvádí a velmi ho těší bavit lidi. V neposlední řadě je pro něho busking příjemným výdělkem. Zabývá se mimo jiné i výukou žonglování. Má rád nové zkušenosti a rád poznává nové lidi.

FRENKY FU-LANG - mistr bojového umění

se narodil ve Znojmě do klasické rodiny. Pohybem se zabývá od 5let.  Cílem bylo zdokonalit svojí sílu a rychlost, což se podařilo.Ve 14 letech se potkal s trenérem bojového umění, který ho učil 5let. Nezúčastnil se žádných soutěží z důvodů lásky k tělu a zdraví nejen svého, ale i ostatních. Porovnávání bylo z reálné sebeobrany a venkovních konfliktů. Vybroušena rychlost na 10 úderů za vteřinu, přesnost, pákové systémy, 1112kliků za pouhou 1h. Akreditován MŠMT cvičitel sebeobrany. Zakladatel nového obranného stylu  umění  HSCP.

GENNY CIATTY - zpěvák, TV moderátor, moderátor

V posledních letech získala několik ocenění v různých pěveckých  soutěžích. Jedním z velkých úspěchů bylo turné se skupinou ABBA Chiquita Revival, jako hlavní zpěvačka na turné v zahraničí. Tuto skupinu doprovázela i při vystoupeních jako vokalistka. Mimo muzikály vstupuje také na mnoha slavnostech, sportovních dnech, na plesích, oslavách měst a také soukromých akcích. Nazpívala již několik sólových písní i duetů a již 6 let nahrává znělky a písně pro velmi populární dětské tábory v celé republice.

CHill - hudební producent, moderátor, ředitel Ulice dětem o.p.s.

I přes první vážnou konfrontaci s hudební scénou, která přišla, až po mém návratu do ČR vroce 2001 na pardubickém rádiu, jsem vždy inklinoval k umění, hudbě, zpěvu, rétorickému a divadelnímu projevu. Všechny dovednosti, znalosti a zkušenosti, nejen ze života, ale i vysokoškolského studia nebo zaměstnáních, jsem zúročil naplno v roce 2008, kdy jsem založil Chocolate City Company, dnes myšlenku a životní směr. Byl to zároveň „základní kámen“ obecně prospěšné společnosti Ulice dětem o.p.s., která následovala v roce 2013 a jejíž jsem ředitelem. Nejen svou práci, ale i volný čas a jakoukoliv myšlenku věnuji problematice: Vztah a vliv streetartových aktivit na vývoj a socializaci dětí a mládeže 21.století.t's this item about? What makes it interesting? Write a catchy description to grab your audience's attention...

JIM DOHNAL - parkourista, freerunner

Od roku 2008 patřil do formace Sans Encombre, kterou však v létě 2010 dobrovolně opustil. Během těchto společných dvou let, jsme jako tým získali sponzora BigShock energy, měli velé množství vystoupení (mistrovství ČR ve freestyle BMX, ples verzity HK, maturitní plesy, výroční akce apod), a to po celé ČR. Proběhlo několik profesionálních fotorgafování a rozhovorů a natočili jsme spoustu videí. Od roku 2011 spolupracuji s jihlavským týmem Urban Sense se kterým za sebou máme mnoho vystoupení, exhibic, meetingů. Navázali jsme také spolupráci s HTC a Adidas Originals. Dále patříme k týmu Zabil.cz, složeného z profesionálních sportovců. S těmito borci propagujeme životní styl extrémní zábavy a kromě jiných úspěchů máme i pravidelný pořad na Óčko TV.

MaTeO - breakedancer, capoeirista

Od malička aktivní ve všech sportech. Od 6-11 pravidelně tréninky karate a bojových sportů. Od roku 2000 se intenzivně venuji Capoeire - brazilské bojové umění spojené s tancem a hudbou. V Roce 2009 jsem začal studovat Bboying, kterému se naplno věnuji. V profesním životě jsem manažer servisního oddělení v oblasti bankovní techniky a také se věnuji dětem ve smyslu výuky zakladu breakdance, Capoeiry a akrobacie. Během treninku kladu důraz i na osobní morálku a pili, která mladistvim pomáhá i v běžném životě. Životní krédo: Život je hra, ale pouze na nás záleží jakými hráči chceme být.

MC PEAR - freestylový raper

Věnuji se rapu od r. 2011 a to převážně freestylu, k němuž mne přivedl Metoděj Constantine. Na tomto odvětví mne nejvíce láká prvek náhody a možnost okamžité reakce na okolí. Dle mého názoru je to také skvělý trénink paměti a vyjadřovacích schopností. Často mne můžete vidět na Open mic. akcích např: Freestyle Mondays aj. Od r. 2012 se také věnuji básnické soutěži s názvem Slam poetry, která je hodnocena diváky body 1–10 a „Slameři“ se každoročně pokouší postoupit z regionálních kol do celostátního finále. Za můj největší úspěch považuji 4 místo z 12 z roku 2014 v Praze. Od roku 2012 vystupuji se společností Ulice dětem o.p.s.

MIROSLAV ZEIDLER - jezdec BMX flatland

jezdec Flatland BMX Freestyle, je z Topolan u Olomouce. V roce 2005, 12.-13. Února se zúčastnil „Cirkle cow“ již 6. Ročníku, kde reprezentoval Českou republiku krásným 17. místem v kategorii masters, 18. Března 2005 byli u Chocně závody, kde skončil na 3.místě. Účastník semifinálových kol Československo má talent a reprezentant České republiky na oficiálních mezinárodních soutěžích.

NENNO - breakedancer

pochází z Teplic. Tam se také seznámil s tanečním stylem Breakdance, kterému se věnuje již 16 let. Seznamení s Breakdancem proběhlo čistě náhodně a bezprostředně na ulici. Spoluzaložil skupinu Dynamic Attitude Crew, se kterou v roce 2004 reprezentoval Českou republiku na mistroství světa (BATTLE OF THE YEAR), kde skončili na 5 místě pro okruh střední a východní Evropy. Skupina několikrát změnila svůj název, nejprve na Styliq Infection, později na SIN CREW, se kterou dále reprezentoval Českou republiku v Německu,Polsku,Dánsku. Kromě tanečníka se také realizoval jako promotér/speaker v projektech TRIBAL STAR FIGHT, BATTLE CHALLENGE, LOCAL SKILLZ, a dále také jako porotce na tuzemských i zahraničních tanečních eventech. V současné době se věnuje i lektorské činnosti a předávání svých bohatých zkušeností nové generaci B-Boys/B-Girls. Jeho Motto:´´I ten nejslabší se může stát tím nejlepším - nemá co ztratit, a to mu dává potenciál.´´

PAVEL DORT - jezdec BMX flatland

Sport BMX FLATLAND dělá od roku 2004, toto odvětví je považováno za moderní krasojízdu na kole.V jeho portfoliu jsou exhibice na akcích jako je Rock for People - Hr. Kralove, Crazy Day - Tesla Arena Praha, vystavy Motocykl a Motosalon. Od roku 2010 jezdí pod taktovkou kaskadérského teamu CRAZY DAY (http://www.crazyday.cz) s nímž cestuje do všech možných koutů České Republiky, kde účinkuje jako doprovodný program na společenských akcích různého typu.

PETRA DRAHOŇOVSKÁ - kariérní kouč a lektor

Baví mě pomáhat lidi směřovat na důležitých kariérních křižovatkách, ať jde o dospěláky (manažeři, maminky po mateřské, lidi po návratu z ciziny, ...) nebo o děti (věkem od základky po vysokou). 

Baví mě lidem ukazovat možnosti, jak aktivně a smysluplně řídit svůj pracovní život (o tom je career management). Baví mě lidi posouvat v tom, jak se jasně prezentovat na trhu práce, ať osobně, nebo online (učím lidi dělat osobní online marketing).

Mám za sebou 800+ hod koučování a proškolila jsem 3000+ lidí. Background mám v sociologii, psychologii a koučovací kurzy jsem absolvovala v Londýně a v české Koučink akademii. 

Miluju cestování, díky kterému se mohu zdokonalovat v angličtině a španělštině, poznávat nové kultury a rozšiřovat si obzory. Ve volném čase tancuju brazilské párové tance, hraju v kapele na saxofon, tvořím designové nástroje pro kariérko, jezdím na longboardu, surfuju a s kamarádkou organizuji surf tripy do Střední Ameriky. 

PETR ZVĚŘINA - dj, moderátor

hraní se věnuje již třináct let, začínal v Pražském Celebrity café a později se stal residentem clubu Thermix, v roce 2005 se zúčastnil nejúspěšnějšího pořadu Tv Prima VyVolení, v témže roce vychodil dj školu 2008 - 2010 se soustředí na Pražské cluby (Duplex, Dc1, Infinity, Mecca, Misch Masch, Óčko Music Club, atd...), 2010 vystoupil na Mallorce a Ibize v clubech Titos a BCM

ROMAN DIESEL - instruktor bojových umění

Vyrůstal na blízkém východě a bojovým sportům se věnuje od šesti let. V karate získal 2. dan a později jej okouzlila tzv. ruská škola - SAMBO a RUSKÁ SYSTEMA. Při osobních setkáních, seminářích, sbíral zkušenosti od mistrů RUSKÉ SYSTEMY, což vyústilo k udělení certifikátu opravňujícího k výuce od presidenta ruského kontaktního boje a ruského vojenského umění.
Založil český styl PAVÉZA.

ROMAN POLIAKOV - boxer

Když mu bylo 11 let otec ho přivedl na box.Od te doby miluje tento sport celým svým srdcem.

Jsou lidé, pro které je box brutalni sport - nikoho neodsuzuje. Pro něho to je věda. Box - to jsou tři údery - rovný, hák a zvedák, ale učit se je člověk muže celý život.

SABINA UXOVÁ - kytarista a zpěvák

Pocházím z hudební rodiny, zpívání se věnuji odjakživa. Vloni jsem vystoupila na dvou festivalech, - Bluegrassovém čtyřlístku a Jizerské notě, vyhrála jsem Jihlavského slavíka a mezinárodní soutěž Talent Awards. Letos jsem skončila druhá na republikovém finále Dětské porty a druhá také ve finále  soutěže Zlatá struna. Na kytaru hraju 7. rok. Původně jen jako doprovod k písničkám.  Před dvěma lety jsem změnila učitele a začala se věnovat základům klasické hry a složitějším doprovodům. Zatím nemám jasno co dál, jestli zkusit konzervatoř, nebo nějakou "normální" školu. 

ŠÁRKA REZKOVÁ - country zpěvák

Česká zpěvačka a podnikatelka. Duety nazpívala např. s Naďou Urbánkovou, Karlem Zichem,Karlem Černochem, Romanem Horkým. Jejím manželem byl český hudebník Jiří Brabec. Kromě zpěvu také podnikala v oboru gastronomie v Praze, kde s přítelem provozovala cukrárnu.

TAZ - tanečník

jeho začátky jsou přisouzeny breaku, kterému se věnoval tři roky, než se svou tehdejší break crew (Jimi, Banan a Cid) dostali pod skupinu Last Minute. Zprvu je pouze reprezentovali na poli breake dancové scény. Zároveň s tím začali pronikat do streetdancových stylů jako jsou Hip-hop, Pop, House a Lock. V Last Minute se utvářela nová „Battle crew“ ve složení Zizu, AngelPop, Malej a Fila. V tu dobu byl Taz Zizuem osloven, zda se nechce stát součástí jakožto bboy, ale zároveň se rozvíjet ve streetu. Od té doby se na taneční scéně pohybuje v duchu Last Minute Crew „LMC“.

TOMÁŠ TENKRÁT - reportér, hudební kritik, organizátor

Vystudoval jsem střední strojírenskou školu, ale až na ní jsem zjistil, že mě mnohem více přitahuje psané slovo a hudba. Začal jsem o hudbě psát a bylo to pro mě stejně přirozené jako třeba chůze - prostě najednou zjistíte, že jste v něčem dobří, že na to zkrátka máte talent, který pohání vášeň pro věc a touha se zlepšovat. Od té doby jsem napsal kolem 2000 článků a od psaní se pomalu přesunul k samotné produkci akcí. Založil a uspořádal jsem první tři ročníky hudebních cen Apollo, dělám PR pražským koncertům J.A.R. a Monkey Business. Slovem se živím stále, avšak přesunul jsem se směrem do reklamy, kde pracuji na tzn. "start-up projektech". A pár let to tak jistě zůstane. Což nic nemění na tom, že nejsem spokojen s mnoha věcmi kolem sebe, se současnou situací apod., což logicky vede k tomu, že čím dál tím více přemýšlím o uspořádání dalších kulturně-společenských akcích, které by mohly trochu zlepšit svět kolem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

bottom of page