top of page

Doražte za námi do PVA EXPO Letňany na veletrh "STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY"

Vážení přátelé, milí hosté,

 

   i tento rok si v rámci Stříbrných Vánočních dnů pro vás Ulice dětem o.p.s. připravila mimo vystoupení moderních, ale i klasických, volnočasových aktivit pro děti a mládež, navíc ještě i tzv. "Talentové vánoční dny". Navíc se můžete těšit na sérii benefičních koncertů v rámci těchto krásných veletrhů.

Bára Basiková se symfonickým doprovodem, hvězdná rusovláska Debbi, italská legenda Drupi, country dáma Šárka Rezková či Davide Mattioli a další slavná hudební jména rozzáří ve dnech 12. až 15. prosince areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde bude možné vychutnat si také sérii nedělních vystoupení, která jsou součástí programu naší organizace Ulice dětem. Již v 11 hodin dopoledne se představí zpěvačka a kytaristka Sabina Uxová, ve 14 hodin začne koncert multižánrového zpěváka Jana Čechovského. Od 15 hodin se poté představí mladý umělec streetartové kultury, Filip Solčany alias Beatsolčy, který se věnuje beatboxu. Své umění prezentuje už desátým rokem v Česku i v Evropě a bude koncertní tečkou za programem veletrhu.

 

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program od našich lektorů streetartových volnočasových aktivit. Samozřejmě zde naleznete i odkaz na volné vstupenky.

Těšíme se na vás,

Ulice dětem team

  • Facebook Social Icon
bottom of page